Imaösvény

Kedves Testvérek!

Örömmel hirdetjük, hogy a mai napon kihelyezésre került az Orosházi Evangélikus Templomkertbe egy 8 állomásos IMAÖSVÉNY, melynek végigjárására szeretettel bátorítunk felnőtteket és gyermekeket egyaránt, hiszen családi tevékenységjavaslatok is felkerültek a legtöbb állomásra.

Terveink szerint egészen karácsonyig látogatható lesz az ösvény, bármilyen napszakban. Sötétedés után érdemes zseblámpát is hozni!

Az útjelző fények délután 14:10-14:40 között kapcsolódnak fel fokozatosan, és egészen 22 óra utánig világítanak a reménység lángjával.

Cél: az elcsendesedés, Istenre és egymásra figyelés a betlehemi történet szereplői, és a Biblia egy-egy mondata alapján… Készüljünk lélekben a közeledő ünnepre anélkül, hogy nagy tömegbe kellene mennünk a szűnni nem akaró járványhelyzetben!

Szeretettel várunk minden érdeklődőt!