Temetői ügyek

Egyházközségünk temetőiről

Gyülekezetünk temetői az Alvégi temető (Vásárhelyi út mellett található temető nagy része) és a Felvégi temető (Csizmadia Sándor u. melletti temető egésze), a leányegyházak temetői (Szentesi úti, Corvin utcai, Gyopárhalmi és a Kardoskúti temető) A temetőkkel kapcsolatos hatályos rendelkezések a Temetőszabályzat találhatóak.

A sírhelyek érvényességével kapcsolatosan érdeklődni a lelkészi hivatalban lehet.

A temetői gondnokság telefonos elérhetősége: 06-20-432-1857.

Felhívjuk mindenki figyelmét, hogy a lejárt sírhelyek újraváltása esetén a temetői gondnokot kell először felkeresni a helyszínen. Az általa kitöltött formanyomtatvánnyal kell hivatalunkba bejönni a sírhely megváltása és temetéssel kapcsolatos ügyben.

Felhívás:
A lejárt váltású, újra nem váltott sírhelyek és urnafülkék visszakerülnek az Egyházközség tulajdonába és újra érékesítésre kerülhetnek.

Az aktuális sírhelyárak és egyéb díjak innen tölthetőek le:

Aktuális sírhelyárak (2024)