Hivatás napja

Az evangélikus hittudományi egyetem hívogató prospektusa

Április 15-én, most vasárnap a „Hivatás napja” lesz. Ennek jegyében templomunk Győry termében a 17 órakor kezdődő Asztali beszélgetés vendégei Molnár Kata és Jakab Johanna teológus hallgatók lesznek, akikkel beszélgethetünk elhívásukról, az egyetemi életről, praktikusan a Teológus Otthon kínálta budapesti kollégiumról. Szeretettel hívunk minden érdeklődőt. Olyan fiatalt, akinek gondolataiban esetleg már megfordult, hogy Isten igéjének hirdetésére szánja életét. Olyanokat is, akik még képzettebb, még hitelesebb lelkészeket szeretnének az ország gyülekezeteiben látni. E találkozást ajánljuk tehát a hivatáskereső diákoknak, a gyermeküknek jót akaró szülőknek, az osztályukkal havonta templomba látogató osztályfőnököknek, és az evangélikus egyházunk sorsáért felelősséget érzőknek!