Kezdőlap

Köszöntünk mindenkit gyülekezetünk honlapján!

Ezen az oldalon megismerkedhet gyülekezetünk múltjával, történetével, jelenlegi életünkkel, valamint közeli és távolabbi terveinkkel.

A gyülekezeti életünkben vannak rendszeresen sorra kerülő alkalmak. Ezekről találhat híradásokat, fényképes beszámolókat és előzeteseket.

Természetesen minden vasárnap tartunk istentiszteleteket, az ezeken elhangzó prédikációk honlapunkon is megtalálhatók és meghallgathatók. Ezen túl rendszeres alkalom még közösségünkben – szeptembertől június közepéig – a vasárnap 9 órakor kezdődő családi-istentiszteletet, amelyet a Sámuel-csoport szervez. Erre az alkalomra szeretettel várjuk az óvodás és általános iskolás gyermekeket és szüleiket!
Szintén hetente találkoznak a gyülekezetünk fiataljai és a Márták is.
A legkisebbeket kéthetente várjuk a tipegő istentiszteleten.
Minden évben tartunk konfirmációi oktatást is, amely a gyülekezeti teremben van.

Egyházközségünk fenntartója egy óvodának, valamint egy általános iskolának és gimnáziumnak is.

Gondolunk az idősekre is, éppen ezért gyülekezetünkben működik – a nyugdíjasok számára találkozási lehetőséget biztosító – Fénysugár Nyugdíjas Egyesület, valamint a Győry Vilmos Evangélikus Szeretetszolgálat.

A honlapon olvashatók és letölthetők gyülekezeti újságunk, az Orosházi Harangszó számai.