Alapítványok

Személyi jövedelemadónk 1 – 1 százalékának felhasználásáról minden évben rendelkezhetünk. 1%-ot egyházunk javára ajánlhatunk fel:

Magyarországi Evangélikus Egyház
Technikai szám: 0035

Kérjük, hogy a másik, bármelyik civilszervezet részére felajánlható 1 % összegét az Orosházi Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium intézményünkben nevelkedő gyermekeket, tanulókat segítő, alábbi alapítványok egyikének adják:

Új Reménység Alapítvány
Célkitűzése: Az orosházi Evangélikus Hajnal Óvoda nevelő munkáját támogatja
Adószáma: 18375901-1-04

Evangélikus Általános Iskola Alapítvány
Célkitűzése: A nevelés és oktatás, a képességfejlesztés, az ismeretterjesztés, valamint a kulturális tevékenység támogatása
Adószáma: 19061838-1-04

Evangélikus Gimnázium Alapítvány
Célkitűzése:A nevelés és oktatás, képességfejlesztés, ismeretterjesztés, kulturális tevékenység szervezése, működtetése, iskolai célok megvalósításához való hozzájárulás.
Adószáma: 19062310-1-04

Ravasz Antal Alapítvány
Célkitűzése: Az Evangélikus Gimnázium két jótanuló, szegénysorsú diákjának a tanév 10 hónapján keresztül ösztöndíj biztosítása; az iskola felszereléseinek bővítése, korszerűsítése.
Adószáma: 18375200-1-04

Sola Fide Alapítvány
Célkitűzése: Az Orosházi Evangélikus Általános Iskola és Gimnázium szegénysorsú, jótanuló és tehetséges evangélikus diákjainak támogatása.
Adószáma: 18383771-1-04